Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej  - zgłoś się do Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o.

Możesz otrzymać dotację w wysokości 23 050 zł oraz wsparcie finansowe pomostowe do 7200 zł na sfinansowanie bieżących kosztów związanych z funkcjonowaniem firmy.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:

- w wieku od 18 do 29 roku życia,

- zamieszkujące lub uczące się na terenie następujących powiatów: wielicki, krakowski, bocheński, miechowski, myślenicki, proszowicki, miasto Kraków,

- niepracujące, w tym bezrobotne niezarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy lub bierne zawodowo.

Wszystkie informacje dotyczące projektu dostępne są pod adresem:

Szanowni Państwo,

Poniżej przesyłam treść ogłoszenia dotyczącego oferty praktyk studenckich w firmie FG Energy.

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Aktualnie poszukujemy stażysty/praktykanta na odbycie praktyk zawodowych na okres 1 miesiąca

Zakres obowiązków:

- dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

- obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner)

- analiza dokumentacji

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- student kierunku ekonomii, prawa, administracji lub kierunków pokrewnych

- komunikatywność

- dobra organizacja pracy

- praktyczna znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

Oferujemy :

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrum miasta

- możliwość podjęcia zatrudnienia po odbyciu praktyk

- pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

Szczegółowe informacje:

Miejsce pracy: Kraków

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Firma Telekadra poszukuje pracowników do realizowanych projektów. Dodatkowe informacje znajdują się w załączonej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Poniżej znajduje się link do ogłoszenia o pracę w firmie Danish Crown Group. Praca wymaga znajomości języka duńskiego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Aplikując z uczelni w polu another source podaj nazwę uczelni.

Accounts Payable Accountant with Danish (danishcrown.com)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami praktyk organizowanych w Fundacji na Rzecz Promocji i Rozwoju ,,Głos Młodych’’.

Fundacja oferuje:

- praktyki uczelniane

- praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane)

Podczas praktyk fundacja uwzględnia Regulaminy i Programy Praktyk.  Po zakończeniu współpracy wystawia wymagane przez daną uczelnię dokumenty, a najlepsi otrzymują referencje bądź rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności. Minimalny wymiar praktyk w Fundacji wynosi 160 godzin (preferowane dłuższe współprace).

Praktyki odbywają się zdalnie.

Fundacja organizuje praktyki z zakresu tłumaczeń, dziennikarstwa, redakcji, copywritingu, SEO copywritingu, social media, marketingu internetowego, grafiki, programowania, HR, administracji, zarządzania
i prawa w biznesie, prawa, księgowości, europeistyki, prawa europejskiego, stosunków międzynarodowych, wschodoznawstwa oraz marketingu politycznego.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://fundacjaglosmlodych.org/praktyki/

W załączeniu znajduje się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w LINGUA LAB - jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium rozpoczęła zapisy do IV edycji realizowanego projektu Career Boost -  bezpłatnego dwudniowego szkolenia online prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS, skierowanego m.in. do osób:

  • bezrobotnych,
  • studentów wchodzących na rynek pracy,
  • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
  • zagrożonych utratą pracy,
  • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • pracujących w trudnych warunkach,
  • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
  • dyskryminowanych ze względu na wiek, płeć, orientację, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, brak wyższego wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Webinaria obejmą takie zagadnienia:

  •  Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele jak profesjonalista
  • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprze
  • O sekretach poszukiwania pracy,
  • O prawie pracy – co musisz wiedzieć jako pracownik,
  • Jak efektywnie pracować z domu,
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt rusza już w październiku!

Webinaria odbędą się zdalnie, w języku polskim, w dwóch terminach do wyboru (2 x 4h), w godzinach ok. 9:00 – 13:00.

·       18-19 października 2021
·       20-21 października 2021

Uczestnikom projektu fundacja oferuje:

  • bezpłatny mentoring indywidualny;
  • przygotowanie i wsparcie w procesach rekrutacyjnych – rozmowy symulowane, wsparcie w stworzeniu idealnego CV;
  • certyfikat potwierdzający osiągnięte kwalifikacje.

Aplikować można poprzez formularz zgłoszeniowy https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/  do 15 października.

W załączniku przesyłam ulotki informacyjne. Więcej informacji o Fundacji oraz o projekcie zamieszczone jest na stronie: www.stellavirium.org.

Zapraszamy również do odwiedzenia fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/StellaVirium.

Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza młodzież do udziału w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu"

Zadaniem uczestników jest wysłanie zdjęcia wraz z krótkim opisem swojej działalności wolontariackiej. Do konkursu mogą przystąpić osoby pomiędzy 13 a 30 rokiem życia- to między innymi uczniowie czy studenci, którzy tak chętnie uczestniczą w tego typu działaniach! Zwycięzców nagrodzimy dwoma nagrodami - podstawową wersją gry Dixit. Jednego wygranego wyłoni zespół LEVEL UP, a drugiego wskaże publiczność podczas głosowania na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać nadesłane do nas zdjęcia wraz z opisami.

Konkurs odbywa się w ramach projektu "E-volunteering – key to be active",dofinansowany ze środków programu Erasmus+ uruchomionego przez Komisję Europejską.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy poprzez formularz: https://forms.gle/HjSXbhcc9ik2chk8A W powyższym linku znajdą Państwo również regulamin konkursu.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów zaprasza na kurs online.

Poniżej więcej informacji:

✏️ Kurs Podstawowy Online to 5 tygodni poszerzania swojej wiedzy w zakresie ekonomii, polityki oraz etyki. Sprawdź, kim są nasi wykładowcy, jesteśmy niemal pewni, że znasz przynajmniej jednego z nich ?

? W puli nagród można znaleźć: Staż w Polskiej Akademii Nauk w Wiedniu, stypendium na konferencję Liberty International World Conference czy bezpłatny udział w Kursie Podstawowym ASBiRO. Jest o co walczyć!

❗️Zapisz się już teraz na: www.akademialiderow.edu.pl

Załączniki:
Pobierz plik (paal 1.png)paal 1.png
Pobierz plik (paal 2.png)paal 2.png

Kaufland Polska prowadzi obecnie rekrutację do programu Absolwent w trzech obszarach, niezwykle istotnych dla satysfakcjonującego działania firmy: Zakup, Sprzedaż oraz Rachunkowość i Finanse. Rozpoczęcie kariery w jednej z tych dziedzin w Kauflandzie umożliwia rozwój i zbudowanie solidnego doświadczenia pod okiem ekspertów. Godnym uwagi jest również fakt, że firma znalazła się na 3. miejscu w rankingu Pracodawca Roku, co dodatkowo podkreśla atrakcyjność współpracy z firmą oraz obrazuje, że stawia zarówno na poszerzanie kompetencji pracowników jak i dobrą atmosferę pracy.

Oferty programu Absolwent można znaleźć na stronie kariera.kaufland.pl lub bezpośrednio pod poniższymi odnośnikami:

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertami.