Szanowni Państwo,

W załączeniu znajduje się ogłoszenie o konkursie na stanowisko stażysty w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty. Szczegółowe informacje w załączniku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

W załączeniu znajdują się informacje o możliwości pracy w charakterze przewodnika w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Drodzy Studenci,

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego przyjmie na praktyki studentów ze znajomością języka rosyjskiego lub białoruskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Zygmond

tel. +48 780-066-013

www.andrukiewicz.eu

Firma (Agata Kuźniarowska os. Dywizjonu 303 14/4 31-872 Kraków) zajmująca się obsługą Klientów biznesowych z różnych branż FMCG, oferująca usługi związane z tworzeniem strategii marketingowych oraz tworzeniem materiałów graficznych wspierających sprzedaż oferuje praktyki dla studentów Grafiki.

Firma zajmuje się również projektowaniem opakowań i etykiet oraz wdrażaniem ich do produkcji.

Poszukuje grafików do współpracy z możliwością doszkolenia swoich umiejętności przez okres praktyk/stażu, w zależności od indywidualnych umiejętności i możliwości współpracy.

Osoby do których kierowana jest oferta:

osoby proaktywne z co najmniej rocznym doświadczeniem w zakresie projektowania.

Czym będzie zajmować się osoba?

- przygotowaniem research-u rynku oraz tworzeniem koncepcji graficznych projektów,

- przygotowywaniem projektów graficznych w programach Adobe Ilustrator, InDesign oraz Photoshop,

- projektowaniem opakowań

-przygotowywaniem grafik dla mediów społecznościowych

Od kandydatów oczekujemy:

- zaangażowania i chęci do pracy

- pro aktywności i kreatywności

- znajomości programów graficznych Adobe Ilustrator, InDesign oraz Photoshop

Co oferujemy:

- różnorodne projekty (dla różnych branż o różnym stopniu skomplikowania),

- współpracę z doświadczonym grafikiem,

- profesjonalne prowadzenie projektów przez project managera,

- możliwość odbycia praktyk lub stażu, w zależności od potrzeb,

- wynagrodzenie uzależnione od ilości, jakości i formy współpracy,

Forma pracy w trybie zdalnym z możliwością spotkań.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia.

Serdecznie zachęcamy do zgłoszeń.

Szkoła językowa z Krakowa KLINY ENGLISH COURSES https://www.klinyenglish.pl/ poszukuje pracownika na pół etatu w systemie zmianowym (np. 10.00-17.00 lub 16.00-21.00).

Wymagania to tylko biegłość Office’a, przyzwoita znajomość angielskiego, ewentualne doświadczenie w pracy w biurze, ale jest to do wyszkolenia.

Obowiązki: prowadzenie biura, obsługa dziennika elektronicznego, kontakty z klientami/rodzicami (telefon i w biurze), administracja bazy danych.

Biuro Karier

Masz pomysł na innowacje dla edukacji?

Weź udział na edCAMP i zawalcz o udział w pre-akceleracji eduLAB!  Już 4 grudnia będziecie mieć okazję uczestniczyć w prelekcjach merytorycznych nt. tworzenia modeli biznesowych i finansowych oraz prezentacji pomysłów przed inwestorem!

Część druga obejmuje indywidualne mentoringi z naszymi ekspertami, podczas których doszlifujecie  i rozwiniecie swoje projekty!

A wszystko, to aby 10 grudnia zaprezentować się przed jury i zawalczyć o zaproszenie do dalszej współpracy w ramach pre-akceleracji projektu! Tym razem wydarzenie odbędzie się w pełni online.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 2 grudnia na https://edulab.io/edcamp/.

Firma DOTWAY s.c. poszukuje asystenta/asystentki w dziale finansowym. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://pl.indeed.com/praca?q=asystent%2Fka%20dzialu%20finansowego&vjk=7159aaf35dbf00f8

Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL poszukuje pracownika do Programu Rakowicka 10. Dołącz do zespołu, w którym wychodzimy do ludzi, towarzyszymy, motywujemy do zmian i odpowiedzialnie ich wspieramy, szanując godność każdego człowieka.

Gdzie jesteś?

Jeśli chcesz poznać jak działa pionierska w Polsce organizacja zajmująca się streetworkingiem (pracą podwórkową) i zyskać doświadczenie we współpracy z dziećmi i młodzieżą, lubisz pracę w ruchu, jesteś otwarty i nie boisz się nowych wyzwań - dołącz do zespołu PARASOLa!

Poszukujemy osoby do pracy z dziećmi i młodzieżą w terenie jako streetworker/ka.

Co oferujemy?

- stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę o pracę;

- pracę według metodologii współpracy z dziećmi i młodzieżą, opartej na szacunku, podmiotowości i akceptacji;

- możliwości rozwoju zawodowego;

- podniesienie kompetencji zawodowych dzięki uczestnictwu w bezpłatnych szkoleniach;

- wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników;

- pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole;

- pracę w doświadczonej i znanej organizacji pozarządowej.

Wymagania?

- wykształcenie wyższe kierunkowe: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia, nauki o rodzinie lub pokrewne, lub minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami;

- przed rozpoczęciem współpracy proponujemy kandydatom przeszkolenie podczas dni próbnych.

Obowiązki:

- współpraca z dziećmi i młodzieżą spędzającymi czas w przestrzeni miejskiej, przy wsparciu doświadczonych pracowników;

- diagnoza terenu;

- nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z dziećmi i młodzieżą;

- organizowanie czasu wolnego popłudniami;

- diagnoza oraz opracowywanie i wprowadzanie planu korekcyjnego;

- ewaluacja własnej pracy;

- współpraca z rodzinami i lokalnymi instytucjami;

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej.

Aplikujesz?

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL, z siedzibą w Krakowie, ul. Rakowicka 10A.

Państwa dane osobowe, w tym dane do kontaktu, informacje dotyczące wykształcenia i doświadczenia zawodowego, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie Państwa zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Mają Państwo prawo do:

- dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

- sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

- ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

- usunięcia danych osobowych;

- wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00–193 Warszawa)

Podanie przez Państwa danych w zakresie ujętym w ogłoszeniu jest dobrowolne.

Podstawę prawną przetwarzania Państwa danych osobowych stanowi art. 6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

Zaproszenie do Wolontariatu podczas Open Eyes Economy Summit

To już szósty raz zapraszamy Was na święto ekonomii wartości - niesamowite wydarzenie, tworzone z pasji i chęci dzielenia się z Wami wartościami, które powinny kierować współczesnym światem.

W dniach 16-17 listopada 2021 odbędzie się VI Kongres Open Eyes Economy Summit, po raz drugi w formule hybrydowej. Zapraszamy Was do Centrum Kongresowego ICE Kraków, ale także na platformę online  https://live.oees.pl.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu Open E=yes Economy Summit koncentrujemy swoją uwagę na zagadnieniu relacji międzypokoleniowych - różnice pogłębiają się wraz z globalnym wzrostem gospodarczym, senioryzacją społeczeństwa i przyspieszającym postępem technologicznym .

Aktualnie szukamy bohaterów – Wolontariuszy, którzy chcą zorganizować to niezwykłe wydarzenie razem z nami. Podczas każdej z pięciu edycji Open Eyes Economy Summit nasi Wolontariusze udowodnili nam jak wielką są siłą i pokazali co to znaczy pracować w zgranym zespole. W ogromnej mierze to dzięki nim OEES był tak udanym przedsięwzięciem. Liczymy na to, że i w tym roku zechcecie nas wesprzeć i razem z nami współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie!

Dlatego, jeśli chcecie:

? Przeżyć razem z nami niesamowitą przygodę;

? Być częścią międzynarodowego wydarzenia;

? Działać i dzielić się swoją pasją,

To już najwyższy czas, by zgłosić się jako wolontariusz i zaangażować się w tworzenie OEES!

Wszystkich zainteresowanych zaangażowaniem w Kongres w roli Wolontariusza prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową

Osoby zainteresowane otrzymają szczegółowe informacje.

Zapraszamy!

Firma Accenture zaprasza na inspirujące spotkanie pod hasłem Coffee Meetups: Truly Human Company, podczas którego uczestnicy poznają sekrety zawodowego i profesjonalnego rozwoju oraz dowiedzą się, jak to jest być częścią zespołu Accenture Operations, który z pasją angażuje się w liczne projekty związane z wellbeingiem, CSRem, czy zdrowiem psychicznym.

Dodatkowo zaprezentowane zostaną wskazówki, jak zachować wewnętrzną równowagę podczas pracy i nauki.

 W programie spotkania przewidziana jest również część networkingowa w kameralnym gronie, jak również sesja Q&A poświęcona możliwości rozwoju w Accenture.

Na zakończenie każdy uczestnik i zostanie obdarowany wyjątkowym upominkiem.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada o godzinie 16:00 na wirtualnej scenie. Chęć uczestnictwa w evencie, można zgłaszać do 22 listopada 2021 roku.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/186589743621522

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.