Nazwa ofertodawcy: Capgemni Dział:
Branża: Zarządzanie zasobami ludzkimi Typ oferty: Praca
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 23-04-2024 Zakończ publikowanie: 22-05-2024
Lokalizacja: [Krakow,United States ]
Opis zadań:

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (C1)
  • Rocznego doświadczenie w HR
  • Umiejętności obsługi programów z pakietu Microsoft Office (w szczegółności Excel)
  • Wykształcenia wyższego
  • Umiejętności komunikacyjnych

Kwalifikacje:

Kompetencje:

Twoje przyszłe zadania:

  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące polityk i procedur HR oraz dostępnych benefitów.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny HR.
  • Prowadzenie działań zgodnych z obowiązującymi prawami i politykami.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów oraz przygotowywanie raportów.

Warunki zatrudnienia

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wiele benefitów:

  • Dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
  • Dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
  • Dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: Netflix, Spotify, Multisport, bilety do kina itp.)

Rozwój osobisty i zawodowy:

  • Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT
  • Platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera
  • Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi
  • Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy

Naszą legendarną atmosferę:

Cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.

  • Brak oficjalnego dress code'u
  • Rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
  • Dzień wolny na rzecz wolontariatu
  • Możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu

Data: 23-04-2024 16:52:33
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo