Nazwa ofertodawcy: Novem sp z o.o. Dział: Dział systemów analitycznych
Branża: Marketing Typ oferty: Staż (stara kategoria)
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie: Brak
Rozpocznij publikację: 05-03-2018 Zakończ publikowanie: 31-05-2018
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

Zadania wykonywane podczas stażu:

Pierwszym etapem stażu (po szkoleniu wstępnym) będzie zapoznanie się z prowadzeniem i mierzeniem działań marketingowych w zakresie afiliacji.

Drugim etapem stażu będzie rozwinięcie wiedzy o zakres związany z pomiarem szczegółowym ruchu w serwisie internetowym.

Docelowo szukamy osoby której powierzymy także zadania analityczne, polegające na przetwarzaniu gromadzonych danych i wyciąganiu z nich wniosków.

Kwalifikacje:

Szukamy osoby która wykaże się:

  • przynajmniej podstawową wiedzą z zakresu HTML,
  • chęcią nauki oraz samorozwoju,
  • umiejętnością wyciągania wniosków z liczb, tabel i wykresów,
  • przynajmniej podstawową znajomością programu typu Excel,
  • posiadaniem aktualnie statusu studenta.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • znajomość języka programowania R,
  • znajomość JS/CSS,
  • wiedza i doświadczenie w korzystaniu z systemów do przetwarzania i wizualizacji danych.

Kompetencje:

Czego się nauczysz:

  • praktycznej obsługi:
  • Google Analytics, Google Tag Manager, HasOffers, platformy DoublieClick i nie tylko!
  • pozyskiwania i przetwarzania danych o kampaniach internetowych i ruchu na stronie WWW,
  • wyciągania wniosków z danych i przekładania ich na planowany pomiar serwisu internetowego i przygotowywanej kampanii,
  • podstaw technologii marketingu internetowego.

Gwarantujemy:

  • opiekę czołowych polskich specjalistów,
  • szkolenie i pomoc w uzyskaniu certyfikatu GAIQ,
  • dostęp do wiedzy o prowadzeniu i mierzeniu dużych kampanii e-marketingowych.

Warunki zatrudnienia

Trzymiesięczne staże odbędą się w naszym biurze w Krakowie.
Najlepszym stażystom zaproponujemy podjęcie pracy w Novem.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Data: 05-03-2018 12:08:18
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo