Nazwa ofertodawcy: Hays Poland Dział:
Branża: Administracja Typ oferty: Staż (stara kategoria)
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Średnie
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 05-08-2021 Zakończ publikowanie: 29-10-2021
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

- Redagowanie ciekawych, zrozumiałych ogłoszeń w języku polskim i angielskim.
- Postowanie ogłoszeń na najróżniejszych platformach, np. Facebook, OLX czy biura karier oraz poszerzanie ich bazy.
- Kopiowanie do raportów oraz edycja w Wordzie CV kandydatów.
- Poprawianie błędów w bazie.
- Dodawanie profili kandydatów do bazy oraz generowanie raportów.
- Tworzenie list kandydatów, którzy spełniają określone wymagania.
- Wykonywanie telefonów/pisanie maili do aplikujących w celu zaktualizowania informacji na ich temat oraz ewentualne przesyłanie ich profili do odpowiednich konsultantów.
- Inne ad-hocowe zadania administracyjne.

Kwalifikacje:

- Wcześniejszego doświadczenia związanego z obsługą klienta, call center, copywritingiem lub administracją/pracą biurową (mile widziane) itp.
- Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym (min. B2).
- Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office.
- Dokładność, komunikatywność, staranność, pomysłowość, „lekkie pióro”, przyjazne usposobienie oraz wysoka kultura osobista zdecydowanie będą dodatkowymi atutami.

Kompetencje:

Aplikuj tutaj: https://m.hays.pl/Job/Detail/hr-admin-specialist-%E2%80%93-sta%C5%BC-na-p%C3%B3%C5%82-etatu--krak%C3%B3w-pl-PL_1153257?q=HR%20Admin%20Specialist%20%E2%80%93%20sta%C5%BC%20na%20p%C3%B3%C5%82%20etatu%20&location=krak%C3%B3w,%20Poland&applyId=JOB_2326967&jobSource=HaysGCJ&isSponsored=N&specialismId=&subSpecialismId=&jobName=projects%2Fmineral-balm-174308%2Fjobs%2F104954037071160006&lang=pl

Warunki zatrudnienia

Czeka na Ciebie praca w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku, komfortowe warunki pracy, dobrze zaopatrzone stanowisko oraz chill room, otwarty, młody, pomocny zespół, profesjonalni, doświadczeni i bardzo serdeczni managerzy zawsze służący wsparciem i radą, szerokie możliwości dalszego rozwoju, liczne, bardzo ciekawe szkolenia, zapoznanie się ze specyfiką pracy rekrutera/sourcera, rynkiem pracy oraz tym, jak dobrze napisać CV i zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej. Dodatkowo w niektóre dni - owoce, lody, wyjścia służbowe itp.

Data: 05-08-2021 13:35:50
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo