Nazwa ofertodawcy: Lingua Lab s.c. Dział:
Branża: Administracja Typ oferty: Praktyka / Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Średnie
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 05-03-2024 Zakończ publikowanie: 05-04-2024
Lokalizacja: [Krakow,United States ]
Opis zadań:

Zadania:

  • kompletowanie i uzupełnianie danych w systemie CRM
  • weryfikacja i aktualizacja informacji zgodnie z wytycznymi
  • codzienna, bieżąca pomoc w Dziale HR

Kwalifikacje:

Wymagania:

  • terminowość, dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć nauki i rozwoju :)

Kompetencje:

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

  • możliwość realizacji praktyk studenckich
  • elastyczne godziny praktyk
  • doświadczenie w pracy w systemie CRM

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: d.meckier-lima@lingualab.pl w temacie maila wskazując: PRAKTYKI HR

W dalszej korespondencji przedstawimy szczegóły przebiegu praktyk.

Data: 05-03-2024 09:53:05
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo