Oferta praktyk na stanowisku: Wolontariusz/wolontariuszka w projekcie “Latające Spa”

O NAS

Stowarzyszenie Mudita pomaga bliskim osób z niepełnosprawnościami. Chcemy otoczyć rodziny osób z niepełnosprawnościami siecią wsparcia i zadbać o ich podstawowe potrzeby: do odpoczynku, wsparcia psychologicznego, informacji - po to, żeby żyło im się łatwiej. W programe “Latające Spa” zapraszamy mamy oraz inne opiekunki i opiekunów osób z niepełnosprawnościami na chwilę wytchnienia w postaci masażu, sesji fizjoterapii lub wybranej usługi kosmetycznej w salonie lub w ich własnym domu. Organizujemy również spotkania wytchnieniowe połączone z masażami dla całych rodzin.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Twoim zadaniem będzie jedno lub kilka z poniższych działań:

- łączenie opiekunek/opiekunów osób z niepełnosprawnością z osobami, którzy oferują bezpłatne usługi wytchnieniowe, takie jak masaż, fizjoterapia czy usługi kosmetyczne,

- promocja projektu - pozyskiwanie nowych usługodawców i rodzin,

- prowadzenie dokumentacji projektu oraz uzupełnianie baz danych usługodawców i uczestników,

- pomoc w organizacji wydarzeń wytchnieniowych dla rodzin.

KOGO SZUKAMY?

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

- jesteś osobą, która dokładnie i z zaangażowaniem wykonuje powierzone zadania,

- łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, lubisz rozmowę przez telefon,

- utożsamiasz się z misją naszej organizacji,

- mile widziana znajomość tematyki niepełnosprawności.

CO OFERUJEMY?

- pracę zdalną w elastycznym trybie czasowym,

- zdobycie doświadczenia zawodowego - zobaczysz w praktyce, jak wygląda praca w zespole organizacji pozarządowej,

- wsparcie koordynatorki w bieżących trudnościach i wątpliwościach,

- możliwość udziału w spotkaniach integracyjnych i szkoleniach,

- umowę wolontariacką i zaświadczenia niezbędne do realizacji praktyk.

Chcesz razem z nami dawać wsparcie tym, którzy na co dzień troszczą się o swoich bliskich z niepełnosprawnością?

Prześlij zgłoszenie/CV wraz z klauzulą RODO (!) na adres:

www.stowarzyszeniemudita.pl

facebook.com/stowarzyszeniemudita

Załączniki:
Pobierz plik (3.pdf)3.pdf