Szanowni Państwo,

Firma ADECCO poszukuje praktykanta w dziale Administracji/Rekrutacji. Poniżej szczegóły.

ADECCO Oferta Praktykant w Dziale Administracji/Rekrutacji

Stanowisko : Praktykant

Miejsce wykonywanie Praktyk: Skawina ul. Piłsudskiego 1 32-050

Do naszego biura onsite zlokalizowanego w Skawinie poszukujemy Praktykanta w dziale Administracji, Rekrutacji.

Zakres obowiązków;

-Wsparcie działów Administracji i Rekrutacji.

-Pomoc w koordynacji procesu zatrudnienia Pracowników Tymczasowych.

-Obsługa telefoniczna potencjalnych kandydatów,

-Wprowadzanie do bazy kandydatów oraz procesowanie.

Wymagania :

- Chęć rozwoju

- Wysokie zdolności interpersonalne

- Znajomość obsługi komputera Ms Office

- Znajomość j. ang poziom A1

- Mile widziana znajomość języka ukraińskiego

Oferujemy:

-Praktyki w międzynarodowej firmie.

-Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.

-Zdobycie doświadczenia

-Możliwość zatrudnienia po odbytych praktykach.

Prosimy o umieszczenie oświadczenia :

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie w ramach The Adecco Group w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę. 2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez The Adecco Group w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych, powiadomień push w aplikacji oraz przy wykorzystaniu innych środków. Wiem, że w każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę. 3) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów oraz Warunkami Korzystania. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały wykorzystane wyłącznie w celu rekrutacji związanej wyłącznie z tą ofertą pracy. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364