Nazwa ofertodawcy: Agencja Managerska VIP for You Dział:
Branża: Marketing Typ oferty: Praktyka / Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Średnie
Minimalne doświadczenie: Brak
Rozpocznij publikację: 05-04-2018 Zakończ publikowanie: 31-12-2018
Lokalizacja:
Opis zadań:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i ofert handlowych
  • Realizacja działań promocyjnych wynikających z planu marketingowego
  • Tworzenie, wdrażanie i koordynowanie media-planów
  • Promocja firmy i usług
  • Marketing sieciowy w tym mailingi do klientów
  • Promocja w social mediach
  • Przeprowadzanie ewaluacji prowadzonych działań
  • Współpraca z podmiotami i zespołem

Kwalifikacje:

Kompetencje:

zaangażowanie, terminowość, solidność.

Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY:

  • Możliwość odbycia praktyk w trybie zdalnym
  • Stałą opiekę merytoryczną
  • Uzyskanie wiedzy i umiejętności z obszaru marketingu handlowego, partnerskiego, sieciowego, zarządzania, planowania i współpracy z klientami etc., prowadzenia ewaluacji działań, współpracy z poszczególnymi podmiotami uczestniczącymi w procesie.

DLA NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANYCH STUDENTÓW MOŻLIWY STAŻ PŁATNY!

MOŻESZ STAŻOWAĆ ZDALNIE!

PO ZAKOŃCZENIU PRAKTYK WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIE I/LUB REFERENCJE.

Do CV prosze dopisac ,,Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbednych do realizacji procesów rekrutacji” (zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Data: 05-04-2018 13:06:17
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo