Nazwa ofertodawcy: LSC Communications Europe Sp. z o.o. Dział:
Branża: Administracja Typ oferty: Staż (stara kategoria)
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie: Mniej niż 1 rok
Rozpocznij publikację: 08-03-2018 Zakończ publikowanie: 22-03-2018
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

Podstawowe obowiązki:

  • przygotowywanie przelewów dla spółek grupy LSC Communications, wraz z ich pełną dokumentacją,
  • mailowy i telefoniczny kontakt z dostawcami w zakresie płatności,
  • rozwiązywanie problemów związanych z płatnościami (współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, a także z bankami),
  • przygotowywanie raportów treasury na potrzeby korporacji,
  • określanie zapotrzebowania na środki pieniężne,
  • utrzymywanie i aktualizacja bazy dostawców.

Kwalifikacje:

Oczekiwania:

  • mile widziane wykształcenie w kierunku rachunkowość lub finanse,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel i MS Word),
  • poczucie odpowiedzialności, dokładność i sumienność,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Kompetencje:

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

  • Staż, praktykę (płatną)
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach zarządzania,
  • partnerską, bardzo przyjazną atmosferę współpracy w zespole.

Data: 08-03-2018 11:09:43
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo