Nazwa ofertodawcy: Capgemni Dział:
Branża: Administracja Typ oferty: Praca
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 08-08-2022 Zakończ publikowanie: 08-09-2022
Lokalizacja: [Krakow,United States ]
Opis zadań:

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Przygotowanie dokumentów zwiazanych z zatrudnieniem pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Zgłaszanie pracowników do ZUS
  • Przygotowanie danych do listy płac
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników
  • Sporządzanie raportów
  • Udział w projektach i inicjatywach HR

Kwalifikacje:

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale kadrowym
  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office - w szczególności programu EXCEL
  • Dobrej organizacji pracy oraz dokładności
  • Znajomości programu Płatnik – mile widziana
  • Znajomości programu kadrowo płacowego TETA – mile widziana
  • Znajomości SAP HR – mile widziana

Kompetencje:

Warunki zatrudnienia

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:
• Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji
• Platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care).

Naszą legendarną atmosferę:
• Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne communities (np. OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community) i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:

• Możliwość pracy w ramach Polityki Pracy Elastycznej zakładajacej opcje pracy w modelu hybrydowym, elastyczne godziny, pakiet wyposażenia i inne.
• Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
• Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
• Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
• Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy Nais (bilety do kina, karta Multisport i inne).
• Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Data: 08-08-2022 14:17:58
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo