Nazwa ofertodawcy: Kancelaria Podatkowa LUCRUM Dział:
Branża: Księgowość/Finanse Typ oferty: Praktyka / Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 20-02-2019 Zakończ publikowanie: 11-03-2019
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

Zakres obowiązków podczas praktyki:

- prace administracyjne,

- archiwizowanie i kontrola dokumentów księgowych,

- przygotowanie dokumentów księgowych,

- sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym dokumentów,

- obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

Kwalifikacje:

Wymagania:

- punktualność,

- komunikatywność,

- znajomość programów typu excel, word,

- właściwe wywiązywanie się z ustalonych zadań.

Kompetencje:

UMIEJĘTNOŚCI NABYTE PO ZAKOŃCZONYM PRAKTYKI:

- wiedza na temat mechanizmów działania biura rachunkowego,

- sporządzania dokumentacji księgowej,

- umiejętność obsługi korespondencji biurowej,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- prawidłowe przygotowanie pism urzędowych i w obrocie handlowym itp.

- umiejętność koordynacji obiegu dokumentów,

- poprawna komunikacja z Klientem,

- umiejętność przekazywania ważnych informacji Klientom Kancelarii.

Warunki zatrudnienia

KANCELARIA PODATKOWA LUCRUM Kraków Al. Beliny Prażmowskiego 14.

Z dopisanym oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie praktyki dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Po ukończonej praktyce Kancelaria wystawi na piśmie rekomendację lub inne potrzebne studentowi zaświadczenie. Po zakończonej praktyce istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę jednak nie jest to gwarantowane.

Data: 20-02-2019 11:47:04
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo