Nazwa ofertodawcy: Instytut Polityk Publicznych Dział:
Branża: Badania Typ oferty: Praktyka / Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 17-07-2019 Zakończ publikowanie: 31-08-2019
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

Od 1 sierpnia do 30 września czekamy na Ciebie w nowym biurze przy ulicy Kazimierza Wielkiego 18/5. Chcesz wykorzystać wakacje i wzbogacić CV?

Rozpocznij pracę na stanowisku w dziale:

Zespół analityczny

„Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty. Relacja jest wzajemna.”– Georg Wilhelm Friedrich Hegel

#nauka#energetyka#research

U nas zbierzesz doświadczenie eksperckie. Ponadto, wraz z działem PR, stworzysz tworzenia własne posty oraz grafiki. Oferujemy współpracę w kampanii:

"Przywileje władzy" – angażując się w projekt naukowy odpowiadasz za analizę informacji, tworzenie publikacji naukowych oraz monitoring organizacji typu watchdog.

Jeśli cechują cię sumienność oraz troska o interes państwa, pomożemy Ci przekuć zadatki na eksperta w realne umiejętności współpracy przy projektach w sektorze publicznym oraz państwowym.

REALNE ZADANIA:
1: research informacji nt. przywilejów przedstawicieli administracji publicznej;
2: opracowywanie opisu przywilejów, propozycji zmian na podstawie szablonu;
3: opracowanie listy organizacji strażniczych; monitoring działalności organizacji watchdogowych

Ponadto:
- zostaniesz częścią zespołu w nowym projekcie naukowym IPP pn. “Akademia Polityk Publicznych”
- poznasz od środka działalność dynamicznie rozwijającej się organizacji typu think-and-do tank
- masz szansę udziału w przygotowaniu publikacji naukowej
- dołączysz do zespołu analitycznego w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej

Kwalifikacje:

- Jesteś osobą młodą, aktywną i nie lubisz marnować czasu
- Jesteś studentem i chcesz zaliczyć praktyki studenckie
- Szukasz PRZYGODY, możliwości ROZWOJU i chcesz zdobywać DOŚWIADCZENIE zawodowe
- Chcesz realnie poszerzyć swoje KOMPETENCJE

Kompetencje:

Warunki zatrudnienia

  • zostaniesz częścią zespołu w projekcie naukowym "Akademia Polityk Publicznych"
  • poznasz od środka działalność dynamicznie rozwijającej się organizacji typu think-and-do tank
  • masz szansę udziału w przygotowaniu publikacji naukowej
  • dołączysz do zespołu analitycznego w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej

Data: 17-07-2019 13:59:57
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo