PRACA - Grupa Inditex - Visual Merchandiser

A A A
Wtorek, 19 Czerwca 2012

 

Grupa Inditex - właściciel marek ZARA, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho, Massimo Dutti, ZARA Home oraz Uterque- posiadająca ponad 5000 sklepów, zlokalizowanych w najlepszych punktach handlowych w 77 krajach oraz wyznaczająca najnowsze trendy mody, w związku ze swą ekspansją w Polsce, poszukuje aktualnie kandydatów na następujące stanowisko:


Visual Merchandiser.
Miejsce pracy: Kraków
(Ref. VM/Kraków).

Czekamy na oferty osób posiadających doskonałe umiejętności manualne, artystyczne, personalne i pozytywne nastawienie do życia; pasjonatów obsługi klienta oraz miłośników mody.

Oczekiwania
Poszukujemy osób, które będą pracowały zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i na niepełne etaty.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.


Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego, miasta oraz nazwy uczelni, na poniższy adres mailowy:


Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.


Prosimy o dołączenie klauzuli:

Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Zara Polska sp. z o.o., Oysho Polska sp. z o.o., Bershka Polska sp. z o.o., Pull & Bear Polska sp. z o.o., Stradivarius Polska sp. z o.o., Massimo Dutti Polska sp. z o.o., Zara Home Polska sp. z o.o mających swoje siedziby w Warszawie przy ulicy Mysiej 5 oraz do Industria de Diseño Textil, S.A. z siedzibà w Hiszpanii Avenida de la Diputación, Edificio Inditex, Arteixo 15142, A Coruña oraz do powiązanych z nią spółek ("Spółki"). Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.

 

Galeria

Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny
Kompetentnie ku przyszłości
Kapitał Ludzki

Projekt rozwojowy uczelni „Kompetentnie ku przyszłości” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach EFS