Yabimo jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży stoczniowej na terenie Norwegii.

Na dzień dzisiejszy szukamy do naszego oddziału w Krakowie osób na dwa stanowiska: rekruter oraz sprzedawca.

Doświadczenie jest mile widziane ale nie jest wymogiem, gdyż każdy nowy pracownik otrzymuje pakiet szkoleń.

Dla nas najważniejsze są twoje kompetencje językowe, zaangażowanie, komunikatywność oraz samodzielność w działaniu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

+48 534 894 183

Chcesz nabyć doświadczenia na rynku pracy oraz mieć możliwość doskonalenia znajomości językowych?

Zapraszamy na praktyki zawodowe do naszych trzech oddziałów w Krakowie, Rzeszowie i Tarnowie.

Studiujesz niestacjonarnie na kierunku „Grafika reklamowa i multimedia”?
Jesteś ambitny, pracowity i chciałabyś się rozwijać?
Znasz programy od Adobe i chciałbyś zdobyć bezcenne doświadczenie?

W takim razie, to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie!
Potrafisz projektować, ale masz małe doświadczenie?
Nie martw się, jesteśmy gotowi w Ciebie zainwestować! ☺

Stanowisko: Junior Graphic Designer
Forma umowy: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 3000 zł./msc. na start + benefity
Termin składania aplikacji: do 16.03.2023

Miejsce pracy: praca stacjonarna (ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków)
Dostępność: PON-PT 9:00-17:00
Status: Student

Znajomość programów: Photoshop, Ilustrator, Indesign, MC Office (warunek konieczny)
Znajomość  języka: angielskiego min. B1
Umiejętność: rysunku odręcznego i pracy na tablecie graficznym

DODATKOWY ATUT
Umiejętność: tworzenia prostych animacji 2D w After Effects
Umiejętność: podstawowego zarzadzania stronami www przez CMS Wordpress itp.
Doświadczenie: praca na podobnym stanowisku

Kogo szukamy?
- zmotywowanej i otwartej na nowe wyzwania osoby
- osoby posiadającej umiejętność szybkiego uczenia się,
- osoby angażującej się w powierzone zadania,
- osoby z poczuciem humoru ☺

ZAKRES OBOWIAZKÓW
◦ Współpraca z innymi grafikami na różnych etapach pracy
◦ Tworzenie prezentacji multimedialnych zgodnie z KV
◦ Projektowanie graficzne materiałów promocyjnych oraz użytkowych (plakaty, ulotki, broszury, etykiety,
opakowania)
◦ Projektowanie systemów identyfikacji wizualnej (Logo, Key visual, Brand Hero, Brandbook)
◦ Projektowanie ilustracji
◦ Retusz fotografii
◦ Projektowanie materiałów marketingowych online (banerów, grafik na social media, prostych grafik promocyjnych na strony www, mailingów)
◦ Projektowanie składów i przygotowanie do druku materiałów graficznych (kilkuset stronnicowe publikacje, ebooki)
◦ Tworzenie mockup’ów i koncepcji wizualnych

OFERUJEMY
Co możemy Ci zaoferować?

◦ Praca w zgranym i młodym zespole projektantów (takim jak Ty)
◦ Szanse zdobycia bezcennego doświadczenia zawodowego
◦ Wsparcie ze strony doświadczonych projektantów
◦ Poznanie specyfiki pracy przy projektowaniu i realizacji materiałów graficznych
◦ Ciekawe i odpowiedzialne projekty
◦ Inwestycje w Twój rozwój osobisty: książki, kursy, eventy, sprzęt i oprogramowanie
◦ System benefitów: Premie uznaniowe, Premie świąteczne, Premia na urodziny, krótsze godziny pracy latem
◦ Ugruntowany system ścieżki kariery uzależniony od zaangażowania i rozwoju
umiejętności (Wyższe stanowisko, wyższa pensja)

APLIKACJA

W CV prosimy zawrzeć klauzule o wyrażeniu
zgody na przetwarzanie danych osobowych.

O FESIDO
Od początku istnienia naszego studia graficznego zbieramy pozytywne opinie Klientów oraz bezcenne doświadczenie,
stając się znaczącym studiem graficznym w branży. Sukces zawdzięczamy spersonalizowanej obsłudze klienta
z pełna gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku.
Nasze projekty znajdują uznanie od małych lokalnych firm po klientów korporacyjnych i Instytucjonalnych w 8 krajach Europejskich.

Strona www: https://fesido.pl

Fanpage: https://www.linkedin.com/company/fesido/

Szukasz zawodowego doświadczenia? Nie wiesz jeszcze, jaki zawód Cię interesuje?  Potrzebujesz inspiracji do napisania CV? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak wygląda obecny rynek pracy?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania dostaniesz już 23 marca na Festiwalu Pracy JOBICON w Krakowie!

Na Festiwalu Pracy JOBICON czeka na Ciebie wiele atrakcji:

  • Możliwość rozmowy z przedstawicielami firm i zaaplikowania na oferty pracy
  • Udział w praktycznych warsztatach rozszerzających kompetencje.
  • Merytoryczne i pogłębione informacje o firmie na wykładach organizowanych przez pracodawców.
  • Dawka inspiracji od gości ze świata nauki i biznesu.
  • Wsparcie zawodowe w poszukiwaniu pracy – kreator CV, analiza CV, profesjonalna sesja zdjęciowa, symulacje rozmów rekrutacyjnych
  • Konkursy z nagrodami
  • Dzień spędzony w miłej atmosferze + dla pierwszych 250 osób voucher na smaczny lunch w food trucku.

I to wszystko zupełnie za darmo!
Nie trać czasu – zapisz się już teraz!

Link do zapisów: https://jobicon.pracuj.pl/

Organizatorem Festiwalu Pracy JOBICON jest serwis Pracuj.pl

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych” serdecznie zaprasza na praktyki studenckie.

  • Tłumacz zajmuje się przekładem wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy wykorzystując znajomość co najmniej dwóch języków. Na tym stanowisku konieczna jest perfekcyjna znajomość języka obcego, jak i ojczystego, zasad gramatyki, ortografii i tzw. ,,lekkie pióro’’.

Obowiązki:
• znajdowanie ciekawych artykułów i publikacji zagranicznych do tłumaczenia;
• pisemne tłumaczenie różnych tekstów znajdujących się na zagranicznych serwisach internetowych takich jak: Business Insider, The New York Times, CNN, Le Figaro, Die Welt itp., serwisach naukowych, portalach specjalistycznych, blogach i innych przy zachowaniu jak największej zgodności pomiędzy tekstem źródłowym a tłumaczeniem, nie tylko pod względem merytorycznym, aletakże językowym i stylistycznym.|Więcej na stronie: https://fundacjaglosmlodych.org/praktyki/tlumacz/

  • Grafik zajmuje się tworzeniem zajmują się tworzeniem różnych projektów graficznych przy użyciu dedykowanych do tego programów komputerowych np. Adobe Photoshop czy Corel Draw. Osoba na tym stanowisku musi wykazać się wysoką kreatywnością i przy każdym projekcie tworzyć niebanalne grafiki

Obowiązki:
• projektowanie logo oraz banerów;
• projektowanie makiet stron internetowych;
• tworzenie i opracowanie materiałów graficznych (piktogramów i logotypów) na potrzeby działań reklamowych oraz komunikacyjnych;
• tworzenie projektów banerów pod Google Ads ;
• tworzenie projektów i grafik promocyjnych udostępnianych w social mediach.

Więcej na stronie: https://fundacjaglosmlodych.org/praktyki/grafik/

  • Specjalista ds. HR zajmuje się planowaniem ścieżki kariery pracowników firmy, organizowaniem szkoleń, mających rozszerzyć ich kompetencje, a także pozyskiwaniem nowych pracowników.

Obowiązki:
• poznanie zakresu działania, strategii, wyników ekonomicznych, pozycji rynkowej, mikro- i makro-otoczenia, głównych interesariuszy;
• poznanie struktury majątkowej i organizacyjnej, obiegu dokumentacji, sposobu działania jednostek wewnętrznych i zależnych, prac wykonywanych przez pracowników w poszczególnych działać;
• poznanie systemu zarządzania, zasad przepływu informacji, sposobów podejmowania decyzji i kontroli;
• obserwacja oraz uczestniczenie w bieżącej działalności operacyjnej jednostki;
• zapoznanie ze specyfiką funkcjonowania poszczególnych działów jednostki, w tym zadaniami funkcjonalnymi przez nie realizowanymi, ze szczególnym uwzględnieniem działu HR;
• doskonalenie wiedzy i umiejętności związanych z wybranym przez studenta kierunkiem studiów i specjalnością w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, w tym elementami planowania, doboru kadr, procesów adaptacyjnych, motywowania, rozwoju, kontroli i oceny pracowniczej.
• zapoznanie z procedurą przygotowania dokumentacji, systemu ewidencji danych oraz jej wykorzystania w procesach decyzyjnych;
• realizowanie elementarnych zadań związanych z procesem zarządzania (np. analiza danych wtórnych, przygotowanie pism itp.);
• realizacja zadań wynikających z administracji kadrowej oraz ustalaniem optymalnego poziomu zatrudnienia.
• poznanie przepisów Prawa Pracy, Prawa Ubezpieczeń Społecznych, Prawa Podatkowego, związanych z zatrudnieniem pracowników

Dodatkowe informacje na stronie: https://fundacjaglosmlodych.org/praktyki/human-resources/

Więcej ogłoszeń znajduje się na stronie: https://fundacjaglosmlodych.org/praktyki/

Serdecznie zapraszamy !!!

Szanowni Państwo,

UN System Staff College poszukuje osoby, która chciałaby odbyć zdalnie półroczny, płatny staż w obszarze projektowania graficznego oraz video.

Szczegóły znajdują się w załączeniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz aplikowania.

Poniżej przesyłam link do ogłoszenia o pracę jako German Associate Linguist. Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem.

German Associate Linguist:

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSE serdecznie zaprasza do zapoznania się z najnowszą propozycją szkoleniową:

Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia dedykowanego dla zamkniętej grupy w innym uzgodnionym wcześniej terminie.

✨ Zostań Wolontariuszem podczas 16. Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA.

✨ Wolontariat podczas Festiwalu to okazja nie tylko na zawarcie nowych znajomości, ale przede wszystkim na rozwój nowych kompetencji, zdobycie doświadczenia i sprawdzenia swoich umiejętności w realnych sytuacjach. Podczas Festiwalu wolontariusze mają okazję do zobaczenia od wewnątrz jak wygląda organizacja wydarzenia kulturalnego o międzynarodowym zasięgu. Kompetencje nabywane podczas wydarzenia pomogły zeszłorocznym wolontariuszom w postawieniu pierwszych kroków na rynku pracy.

✨ W ramach wolontariatu istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich, wystarczy zaznaczyć taką chęć w formularzu rejestracyjnym. Jeśli do zrealizowania masz dużo godzin, zaangażujemy Cię do pomocy także przed rozpoczęciem Festiwalu, dzięki czemu jeszcze lepiej poznasz tajniki organizowania wydarzenia kulturalnego.

✨ Więcej informacji na stronie: https://www.offcamera.pl/wolontariat/ '