Zastanawiasz się, czy Twoje CV przyciągnie uwagę rekrutera? Chcesz dowiedzieć się, czy właściwie zachowujesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? A może w Twoim CV brakuje profesjonalnego zdjęcia biznesowego? Podczas krakowskiej edycji Festiwalu JOBICON – organizowanego przez Pracuj.pl – możesz wziąć udział w ciekawych spotkaniach i warsztatach, rozwiać wątpliwości, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz znaleźć wymarzoną pracę. 

 

 JOBICON – co w programie?

12 marca odbędzie się w Krakowie Festiwal Pracy: https://jobicon.pracuj.pl/krakow/. Aby w nim uczestniczyć, pobierz darmowy bilet i… korzystaj z atrakcji zaplanowanych przez organizatorów. Jako uczestnik będziesz mieć okazję np.:

  • spotkać pracodawców, którzy poszukują kogoś takiego jak Ty;
  • dowiedzieć się, jak negocjować wynagrodzenie i w efekcie otrzymać satysfakcjonującą pensję;
  • skonsultować CV z ekspertami Pracuj.pl;
  • uczestniczyć w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej i uzyskać informację zwrotną na temat Twojego przygotowania i zachowania;
  • opanować trudną sztukę… radzenia sobie ze stresem;
  • spotkać Dorotę Wellman – gościa specjalnego.

Dzięki eventowi możesz zyskaćdodatkową wiedzę na temat oczekiwań pracodawców, przebiegu rekrutacji i zasad tworzenia dokumentów rekrutacyjnych. Będziesz mógł także pozować do zdjęcia biznesowego, które wzbogaci Twoje CV. 

 

Jak przygotować się do wydarzenia?

Skoro już wiesz, jakie atrakcje zaplanowali organizatorzy Festiwalu Pracy JOBICON, przygotuj się do wydarzenia. Ważne, żebyś wyznaczył cele, które chcesz osiągnąć, uczestnicząc w Festiwalu Pracy JOBICON. Jeśli znasz swoje oczekiwania, to będziesz mógł świadomie uczestniczyć w konkretnych punktach programu.

Stwórz CV i wydrukuj je w kilku egzemplarzach. Zadbaj także o swój wizerunek. Pamiętaj, że duże znaczenie ma Twoje nastawienie. Zaangażowanie i przygotowanie mogą sprawić, że opuścisz wydarzenie bogatszy o cenną wiedzę i doświadczenia, dzięki którym odnajdziesz swoje miejsce na rynku pracy.