05.04.2018 Tworzenie nowych biznesów opartych na BIG DATA “The innovator’s map of the data galaxy” (śniadanie biznesowe)

„Śniadanie z Akceleratorem Technologicznym” podejmiemy temat tworzenia nowych biznesów opartych na Big Data. Prelegentem będzie Leonardo Camiciotti – dyrektor wykonawczy włoskiego konsorcjum TOP-IX - programu rozwoju wspierającego powstawanie nowych biznesów oraz promującego projekty związane z ekonomicznie i społecznie korzystnymi innowacjami technologicznymi. Program dostępny na stronie:

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

06.04.2018  Rozpoczynanie działalności biznesowej – (pierwsze kroki) (bezpłatne szkolenie)

Szkolenie prowadzą Piotr Wiliński, Wojciech Darkiewicz z BTM INNOVATIONS. Zapisy na stronie: 

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

06.04.2018  Strategia patentowa oraz jej technologiczne aspekty (bezpłatne szkolenie)

Szkolenie prowadzi Przemysław Furdal z BTM INNOVATIONS. Zapisy na stronie: 

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

18.04.2018 Startup Poland Camp#1 - Skąd kasa na start i rozwój biznesu? (bezpłatna konferencja)

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go sfinansować?, Prowadzisz już firmę, chciałbyś ją rozwijać ale brakuje Ci funduszy?,  Chcesz wiedzieć więcej na temat funduszy unijnych, funduszy VC, aniołów biznesu, crowdfundingu i pozostałych instrumentów wsparcia dla startupów?. Jeśli tak wpadnij na Startup Poland Camp.

https://gostynin.evenea.pl

 

20.04.2018 Budowanie zespołu w rzeczywistości nowego projektu biznesowego (bezpłatne szkolenie)

Szkolenie prowadzą Wiesława Serkowska, Agnieszka Rajczuk Szczepańska z COACHWAY PARTNERS. Zapisy na stronie: 

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

20.04.2018 Strategia biznesowa i aspekty finansowe projektu (bezpłatne szkolenie)

Szkolenie prowadzą Tomasz Poniński  z Orenore VC Fund. Zapisy na stronie: 

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

23.04.2018 Startupy odpowiedzialne społecznie (bezpłatna konferencja)

Wspieramy pozytywny wpływ społeczny polskich startupów. Główny temat spotkania to: "Startup Social Responsibility, czyli SSR w Polsce. Jakie są potrzeby rynku? Czy dostępne formy wsparcia je zaspokajają?” Zainteresowanych udziałem zachęcam do rejestracji na stronie:

http://technologie-relacje-wiedza.pl

 

27.04.2017 Startup Tips - Warsztaty oparte o 5 lat doświadczeń brokera technologii skupione na rozwoju startupu  (Warsztaty)

Warsztat kierujemy do: Osób posiadajacych pomysły na innowacyjne produkty lub usługi, które chciałyby upewnić się czy ich pomysł ma szansę powodzenia na rynku. Osób chcących poznać i stosować w swoim startupie metody i narzędzia użyteczne w rozwoju innowacyjnych produktów i usług. Pracowników korporacji zajmujących się wdrażaniem rozwiązań startupów w swojej organizacji. Autorów programów akcelerecyjnych. Osób oceniających projekty technologiczne

http://startuptips.pl

 

18.05.2018 Przygotowanie prezentacji inwestorskiej (elevator pitch) (bezpłatne szkolenie)

Szkolenie prowadzi Piotr Bucki z Bucki PRO. Zapisy na stronie: 

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

do 01.06.2018 Akcelerator technologiczny BTM (Akceleracja)

Czy Twoje wynalazki lądują w szufladzie, bo nie wiesz jak wprowadzić je w życie? A może masz technologię, gotową zmienić świat ale nie wiesz komu ją przedstawić?  Skorzystaj z programu Akceleracji Technologicznej i uzyskaj profesjonalne wsparcie w weryfikacji potencjału rynkowego twojego wynalazku. Możemy pomóc m.in. w stworzeniu strategii komercjalizacji czy założeniu spółki. Nauczymy was jak pozyskać finansowanie i jak chronić własność intelektualna.

Program dostępny na stronie:

http://akceleratortechnologiczny.pl/

 

———————

 

Masz pomysł na biznes? Pomożemy Ci go rozwinąć! (Dobry Pomysł)

Pilotażowy program Dobry Pomysł przeznaczony jest dla osób, które są twórcami wynalazków o potencjale rynkowym lub mają ciekawe pomysły biznesowe na wykorzystanie nowatorskich rozwiązań, ale potrzebują profesjonalnego wsparcia w ich dalszym rozwoju.  Program Dobry pomysł wyróżnia się spośród dotychczasowych instrumentów wsparcia tym, że skierowany jest do osób, które zajmują się działalnością racjonalizatorską i innowacyjną w  czasie wolnym lub do tych, które nie mogą liczyć na wsparcie własnych organizacji w  rozwijaniu oraz komercjalizowaniu swoich wynalazków i projektów. Do programu mogą zgłosić się studenci, naukowcy, pracownicy firm oraz pozostali pasjonaci techniki i innowacji.

https://dobrypomysl.pfr.pl