Szanowni Państwo,

Studio brandingowe jest zatrudni na kontrakt lub staż studentkę / studenta ostatniego roku Grafiki projektowej albo form przemysłowych w oparciu o umowę zlecenie.
Praca w trybie hybrydowym lub zdalnym. Od zaraz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą (w załączeniu).

 

Szanowni Państwo,

Kaufland po raz kolejny rusza z ofertą skierowaną do studentów ostatniego roku oraz absolwentów wszystkich kierunków szkół wyższych w Polsce. 
Wystartowała rekrutacja do zimowej edycji programu stażowego Absolwent w całej Polsce.

Mogą Państwo rozpocząć 12 miesięczną przygodę, która po zakończeniu gwarantuje otwarte możliwości awansu na stanowiska kierownicze.

Program stażowy w Sprzedaży odbywa się w całej Polsce w 228 lokalizacjach.

Link do oferty: https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Mened%C5%BCer-Zespo%C5%82u-Program-Absolwent-w-Sprzeda%C5%BCy-50-516/727077901/ 


Program stażowy w Zakupie realizowany jest w Centrali we Wrocławiu.

Link do oferty: https://jobs.kaufland.com/Polska/job/Wroc%C5%82aw-Sta%C5%BCysta-w-Departamencie-Zakupu-Program-Absolwent-50-541/727083801/

 

Wynagrodzenie podczas programu to 5000 zł brutto, umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów. Nie ma ograniczeń co do kierunku skończonych studiów – oferta kierowana jest do wszystkich, bez względu na kierunek.

 

Link do strony programu Absolwent: https://kariera.kaufland.pl/absolwenci-studenci/program-stazowy-absolwent.html


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Biuro Karier 

 

Szanowni Państwo,

Eiffel Excellence to prestiżowy program stypendialny francuskiego Ministerstwa Europy i Spraw Zagranicznych, skierowany do najzdolniejszych studentów zagranicznych, którzy chcieliby odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim w czterech dziedzinach: nauki techniczne, ekonomia i zarządzanie, prawo oraz nauki polityczne oraz - dodatkowo - w szeroko rozumianej dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych na poziomie doktoranckim.

W ostatniej edycji programu przyznane zostały 347 stypendia na rok akademicki 2021-2022: 309 na poziomie magisterskim i 38 na poziomie doktoranckim. Wśród laureatów z całego świata znalazły się dwie studentki z Polski.

Laureaci programu otrzymują miesięczne stypendium w wysokości 1181 euro na studia magisterskie i 1700 euro na studia doktoranckie. Otrzymują również dofinansowanie do kosztów podróży, ubezpieczenia zdrowotnego oraz dodatek mieszkaniowy.

Tegoroczny kalendarz aplikacji jest następujący:
- Rozpoczęcie naboru wniosków oraz termin przyjmowania aplikacji przez uczelnie: od października do grudnia 2021 r., dokładny termin określony jest wewnętrznie przez daną uczelnię - zapoznaj się z kalendarzem aplikacji bezpośrednio na stronie wybranej przez Ciebie uczelni francuskiej
- Termin przyjmowania aplikacji od uczelni przez Campus France w Paryżu: 7 stycznia 2022 r.
- Ogłoszenie wyników: od 4 kwietnia 2022 r.


W obecnie trwającym naborze przyjmowane są aplikacje na stypendia rozpoczynające się od września 2022 r.

Szczegóły programu dostępne na stronie: Otwarcie naboru na program stypendialny EIFFEL 2022-2023 | (campusfrance.org)

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch w Krakowie  zatrudni osobę na stanowisko sekretarka/sekretarz

 

kogo poszukujemy: student lub absolwent administracji, ekonomii, prawa lub kierunków pokrewnych

 

opis stanowiska: osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sekretariatu, obsługę poczty wychodzącej i przychodzącej, redagowanie pism, kontakt z klientami i instytucjami

 

forma zatrudnienia: umowa o pracę

 

CV ze stosowną klauzulą o ochronie danych należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 20.10.2021r.

 

Wyobrażasz sobie swoją przyszłość w świecie konsultingu? Lubisz sięgać wyżej? Świetnie się składa! Program rozwojowy Accent on your future jest właśnie dla osób takich jak Ty!

20 najlepszych studentów i studentek z całej Polski zyska możliwość otrzymania fast tracku rekrutacyjnego do zespołu Business Strategy w Accenture!

Aby jednak znaleźć się na tej ścieżce kariery, musisz wysłać nam swoją aplikację tutaj, przejść pozytywnie proces rekrutacji i wraz z zespołem przygotować najlepszy projekt !

Na drodze do sukcesu nie zostaniesz jednak sam! Grono znakomitych ekspertów - strategów biznesowych z Accenture - będzie Twoim przewodnikiem w tej nieodkrytej przez Ciebie rzeczywistości biznesowej. Wybierz się razem z nami w podróż po Twój sukces!

 

Załączniki:
Pobierz plik (OPIS PROGRAMU.pdf)OPIS PROGRAMU.pdf

Szanowni Państwo, 

firma Aviation Support Poland poszukuje Kandydatów do pracy na Lotnisku Kraków-Balice na stanowisko Agent obsługi płytowej / sortowni bagażu. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Szanowni Państwo, 

firma Aviation Support Poland poszukuje Kandydatów do pracy na Lotnisku Kraków-Balice na stanowisko Agent Obsługi Pasażerskiej. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

 

Szanowni Państwo, 

Pracownia psychologiczna Relacja stworzyła dla studentów psychologii program praktyk który znajduje się w załączeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

Biuro Karier

Załączniki:
Pobierz plik (Program praktyk.pdf)Program praktyk.pdf

Szanowni Państwo,

 

Firma TECHMO organizuje konkurs na film o technologii rozpoznawania mowy!

Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://www.facebook.com/TechmoVoice/photos/a.1154731597883851/4676002292423413/

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szanowni Państwo,

 

14 września 2021 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”.

 

Konkurs jest elementem ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Szczegółowe informacje na temat korzyści z bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, posiadania rachunku bankowego oraz otrzymywania na nie świadczeń z ZUS oraz materiały informacyjne dostępne są na stronie kampanii „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.

 

Kto może wziąć udział w konkursie

W konkursie udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych (w trzech kategoriach wiekowych: 1-3 klasa, 4-6 klasa i 7-8 klasa), ponadpodstawowych oraz studenci szkół wyższych. Prace można przygotować indywidualnie lub w zespołach (max. 3 osoby).

 

Co trzeba zrobić

Należy przygotować pracę – materiał informacyjny, który będzie przedstawiał korzyści z posiadania i korzystania z konta w banku przez osoby starsze.

Prace można przygotować w jednej z czterech kategorii:

 • plakat
 • komiks
 • film
 • infografika/ materiał multimedialny

Praca powinna się odnosić do takich aspektów jak bezpieczeństwo, zdrowie oraz ułatwienia życia codziennego osób starszych. Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu znajdują się w regulaminie konkursu.

 

Jaki jest cel

Celem konkursu jest pokazanie jakie korzyści płyną z umiejętności sprawnego zarządzania pieniędzmi, korzystania z internetu, bankowości elektronicznej i usług online przez osoby starsze, które są szczególnie narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa.

Rachunek w banku to bezpieczeństwo i wygoda. Pieniądze na koncie to ochrona przed różnego rodzaju oszustwami (np. „na wnuczka” lub „na policjanta”) i innymi zagrożeniami, np. włamaniem czy kradzieżą. Dostęp do bankowości elektronicznej to z kolei wygodny sposób, aby opłacać rachunki, robić zakupy przez internet czy załatwiać sprawy urzędowe.

Internet i bankowość elektroniczna nie muszą być skomplikowane. Chcemy pokazać seniorom, że korzystanie z konta w banku, internetu i bankowości elektronicznej jest proste, bezpieczne i wygodne.

 

Harmonogram

Najważniejsze daty z harmonogramu konkursu:

 • zgłoszenie uczestników i zespołów do udziału w konkursie (do koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji): do 29 października 2021 r.
 • przekazanie prac uczestników do koordynatorów ds. komunikacji społecznej i edukacji : do 10 grudnia 2021 r.
 • rozstrzygnięcie I etapu konkursu: od 13 do 21 grudnia 2021 r.
 • rozstrzygnięcie II etapu konkursu: od 22 grudnia 2021 r. do 11 stycznia 2022 r.

 

Nagrody

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac w etapie centralnym otrzymają, w zależności zajętego miejsca, nagrody rzeczowe o wartości:

 1. łącznie do 1000 zł za zajecie I miejsca,
 2. łącznie do 700 zł za zajecie II miejsca,
 3. łącznie do 500 zł za zajecie III miejsca.

 

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem Konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?"

 

Zachęcamy do udziału.

Załączniki:
Pobierz plik (Plakat konkurs ZUS.pdf)Plakat konkurs ZUS.pdf

Podkategorie