Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą szkoleniową. 

29.09.2022 r. Jak poprawić efektywność firmy o 32% – DARMOWY WEBINAR

03-05.10.2022 r.  Prowadzenie szkoleń i warsztatów – również on-line!

10-11.10.2022 r.  Trening umiejętności kierowniczych

19.10.2022 r.  Zyskowne usprawnienia w firmie – Lean praktycznie

14-15.11.2022 r.  Rekrutacja i selekcja pracowników

10.11.2022 r.  Mediacje – alternatywny sposób rozwiązywania konfliktów

14.11-13.12.2022 r.  Intensywny Kurs Zarządzania Projektami 

24.11.2022 r.  Strategiczne wykorzystanie reklam na Facebooku i Instagramie

Zapraszamy do kontaktu: tel.: 12 683 24 77;  e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Więcej informacji na stronie: https://wse.krakow.pl/kalendarz-szkolen/

 

 

Dobra gra komputerowa nie może się obejść bez dobrej fabuły. Ale dobra fabuła nie powstanie bez zdolnego scenarzysty. Tych jednak w branży gier jest ciągle za mało. Dlatego Game Creators Academy zaprasza wszystkich zainteresowanych pisaniem na Game Writing Workshop.

Game Writing Workshop to kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy są zainteresowani tworzeniem scenariuszy do gier. Zapraszamy zarówno tych, którzy mają już pierwsze doświadczenia w gamedevie, jak i tych, którzy dopiero szukają swojej drogi. Zajęcia prowadzić będą weterani polskiej branży gier na co dzień pracujący w największych studiach, takich jak Techland czy CD Projekt. Dzięki temu kursanci zyskają nie tylko wiedzę, ale też umiejętności praktyczne oraz świadomość najnowszych trendów i potrzeb rynku, co pozwoli im na lepsze wejście w świat tworzenia gier.

Kurs odbywa się w formie online i startuje 22.10.2022 i potrwa do 27.11.2022 (przerwa na długi weekend 12-13.11). Zajęcia odbywają się co sobotę i niedzielę w formie 6-godzinnych warsztatów.

W programie przewidziano miedzy innymi: zajęcia z tworzenia scen, postaci i dialogów, warsztaty worldbuildingu, wykłady z wykorzystania narracji do kierowania doświadczeniem gracza czy też praktyczne zajęcia z wykorzystywania najpopularniejszych systemów dialogowych. Kurs dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu “Rozwój Sektorów Kreatywnych.”

W związku z dofinansowaniem Ministerstwa, każdy uczestnik płaci jedynie 400zł, w miejsce standardowych 1600zł.

Zapisy oraz szczegółowe informacje można znaleźć na: https://gamecreatorsacademy.pl/produkt/game-writing-workshop/

 

Indie Starter to nowy kameralny zespół tworzący gry, zajmujący się tak grami planszowymi oraz fabularnymi rpg, jak i grami z gatunku indie. W naszym zespole znajdują się osoby o dużym doświadczeniu w branży (współtwórca jednego z pierwszych polskich systemów rpg, współtwórca Wiedźmina 1, są doświadczeni twórcy gier horrorowych wcześniej pracujący w Bloober Team). Aktualnie możemy przyjąć kilka osób na zdalne praktyki, głównie osoby zainteresowane tworzeniem Ilustracji i szeroko pojętego 2d artu, narrative i game designerów oraz oczywiście osoby chcące podszkolić się i spróbować sił przy projektowaniu gier planszowych oraz fabularnych z naszym zespołem. 

Zgłoszenia na praktyki prosimy kierować na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Polyslash to zespół doświadczonych artystów i deweloperów, których celem jest tworzenie ambitnych gier niezależnych.

Studio zostało założone w 2015 roku w Krakowie. Nasz największy tytuł to „My. The Revolution” – gra, która została entuzjastycznie przyjęta przez graczy i światową prasę. Już pierwszego dnia sprzedaży trafił na drugie miejsce na światowej liście bestsellerów Steam.

Nasze studio stale się rozwija, dzięki czemu możemy tworzyć niepowtarzalne historie. Aktualnie poszukujemy młodych aspirujących developerów oraz artystów chcących dołączyć do naszego zespołu w charakterze praktykantów. W pierwszej kolejności szukamy osób chcących rozwijać się w kwestii developerskiej, wymagana jest więc znajomość podstaw pracy w silniku Unity bądź też Unreal. Dodatkowo, przyjmiemy praktykantów na praktyki w charakterze Game Designerów oraz testerów czy też 3d artystów.

Zgłoszenia na praktyki prosimy kierować na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chcesz tworzyć gry? Sprawdzić swoje umiejętności i nabywać nowe? Poznawać ludzi z branży gamedevowej, wyrobić sobie portfolio albo po prostu fajnie spędzić weekend? To wszystko i jeszcze więcej możesz zrobić biorąc udział w Steelworks Jamie!

Steelworks Game Jam, czyli weekendowy maraton tworzenia gier będzie miał miejsce w dniach od 28 do 30 października i odbędzie się w Krakowie w siedzibie Nowohuckiego Centrum Kultury. Celem uczestników będzie stworzyć własną grę w oparciu o zaproponowany przez organizatorów temat w zespołach liczących od 3 do 5 osób. Do wygrania atrakcyjne nagrody:

 • I miejsce – 10 000 zł
 • II miejsce – 5 000 zł
 • III miejsce – TBA 

Oprócz tego w trakcie wydarzenia przewidziano także spotkania z rekruterami, wydawcami oraz weteranami polskiej branży gier. Dołącz już dziś i zaprezentuj siebie oraz swoje umiejętności! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dla zainteresowanych możliwość noclegu na terenie NCK (weźcie karimaty i śpiwory!)

Zapisy oraz więcej informacji  na stronie:

https://steelworksjam.com/

Odwiedźcie również wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1594832007633602

 

Jesteśmy działającą już od kilkunastu lat firmą zajmującą się telefoniczną obsługa klienta. Współpracujemy jedynie ze znanymi, sprawdzonymi markami świadcząc usługi z zakresu Call Center. Zatrudniamy wielu studentów, umożliwiając im łączenie nauki z pracą.

 

Warunki współpracy:

 • Stała stawka godzinowa
 • System prowizyjny
 • Premie od sprzedaży
 • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace
 • Szkolenie wstępne prowadzone przez certyfikowanego trenera
 • Szkolenia z zakresu sprzedaży, jak i rozwoju osobistego
 • Benefity pozapłacowe, w tym zniżki na usługi operatora sieci komórkowej i karta sportowa
 • Możliwość pracy zdalnej (zapewniamy niezbędny sprzęt)

Wymagania wobec kandydata:

 • Dyspozycyjność w godzinach 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku (min. 80h w miesiącu, godziny pracy można modyfikować i pracować w godz. 15:00-21:00 czy 16:00-21:00 – w zależności od planu zajęć na studiach)
 • Motywacja
 • Zaangażowanie
 • Nienaganna dykcja
 • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

Obowiązki na stanowisku:

 • Telefoniczny kontakt z klientem
 • Doradztwo w zakresie usług i produktów
 • Realizacja założeń projektu
 • Nadzór nad zamówieniami
 • Udział w szkoleniach

 

Proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wpisanie w tytule: praca student lub praca i nazwa uczelni)

Zawarte w ogłoszeniu informacje są ogólne i dotyczą wielu naszych projektów, na rozmowie rekrutacyjnej ustalamy z  kandydatem indywidualnie godziny i tryb pracy.

 


Własna firma zanim zrealizujesz pomysł. (26-27.10.2022r.) 

Warsztat dla rozważających możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej jako alternatywnej formy realizowania kariery zawodowej. Jego celem jest uświadomienie konieczności procesowego, projektowego i kreatywnego podejścia do zagadnienia przedsiębiorczości. Program obejmuje tematy, których poznanie i przemyślenie pozwoli podjęć świadomą i racjonalną decyzję o założeniu firmy.

Podczas warsztatu:

 • dowiesz się jak zbadać swoje zasoby osobiste, w tym predyspozycje i kompetencje zawodowe;
 • poznasz narzędzia planowania oraz wyznaczania celów biznesowych;
 • poznasz główne założenia biznesplanu;
 • nauczysz stosować analizę SWOT oraz narzędzia definiowania celów biznesowych;
 • poznasz formalności związane z zakładaniem własnej firmy;
 • poznasz instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości;
 • uzyskasz informacje o możliwościach podniesienia kompetencji zawodowych, także tych związanych z prowadzeniem firmy.

W trakcie warsztatu skupisz się przede wszystkim na pracy nad własną koncepcją firmy, uwzględniającą osobiste cele, preferencje i możliwości. Wykorzystasz w niej wiedzę, którą przekażemy wcześniej w drodze wykładu i prezentacji.

Trener: Marek Marczyk, doradca zawodowy CIZ

Czas trwania: 8 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Informacje o spotkaniu

Data spotkania 2022-10-26 10:00
Data zakończenia spotkania 2022-10-27 14:00
Data rozpoczęcia rejestracji 2022-09-16
Ilość miejsc 20
Zarejestrowanych 1
Miejsce spotkania Kraków Plac Na Stawach 1. Sala 306
Lokalizacja Centrum Informacji i Planowania Kariery - Kraków

Więcej informacji na stronie: https://pociagdokariery.pl/component/eventbooking/warsztaty/28799-wlasna-firma-zanim-zrealizujesz-pomysl-3?Itemid=213 

Szanowni Państwo,

 

Szkoła Kliny English Courses z siedziba na ul Fortecznej 51, Kraków zatrudni lektora języka angielskiego:

- miejsce zajęć - SP14 ul Bartla 29 Kraków

- 2 grupy dwa razy w tygodniu - dzieci klasy 1 - 3 (najprawdopodobniej klasy trzecie)

- czas zajęć - wtorek/czwartek w godzinach 14:45 - 16:30 (2 lekcje we wtorek i dwie lekcje w czwartek)

- stawka - pomiędzy 50 - 55 zł netto

- grupy - od 6 do 8 dzieciaków

- podręczniki i pomoc metodyczna gwarantowana

- możliwość większej ilości godzin jeżeli ktoś będzie chętny

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Znalezienie satysfakcjonującej posady jest trudnym zadaniem - szczególnie, gdy ktoś stawia pierwsze kroki na rynku pracy. Jak szybko znaleźć dla siebie intratne oferty zatrudnienia? Najlepiej wziąć udział w Festiwalu Pracy JOBICON! To świetna okazja, aby poznać przedstawicieli firm, z którymi chcesz związać swoją przyszłość zawodową!

Topowi pracodawcy na wyciągnięcie ręki

Popularne targi pracy w Krakowie są eventem, na którym możesz spotkać się z topowymi pracodawcami z całego kraju. To szansa, aby poznać szczegóły dotyczące zatrudnienia na interesującym Cię stanowisku. Na targach możesz także dowiedzieć się, jakie są realia funkcjonowania konkretnej branży. Dzięki indywidualnym rozmowom z pracodawcami zrozumiesz, jakie są ich oczekiwania. Podczas eventu możesz aplikować na wybrane stanowisko, zostawiając bezpośrednio u pracodawcy swoje CV.


Porady dla szukających pracy

JOBICON to nie tylko szansa na dotarcie do wymarzonych pracodawców. Targi pracy są także okazją do uczestnictwa w wielu eksperckich warsztatach edukacyjnych. Możesz dowiedzieć się, na czym polega efektywne szukanie zatrudnienia i na co trzeba zwracać uwagę podczas rekrutacji na konkretne stanowisko. Warto też wspomnieć o prelekcjach zaproszonych gości specjalnych, które mogą być inspiracją do wybrania konkretnej ścieżki zawodowej.


Konsultacje CV

Jednym z ważniejszych punktów Targów Pracy JOBICON są konsultacje dotyczące pisania CV. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, co wpływa na skuteczność dokumentów aplikacyjnych. Bezpłatne wskazówki specjalistów pomogą Ci zrozumieć, czym powinno wyróżniać się dobrze napisane CV i jakich błędów należy unikać. Konsultacje cieszą się dużą popularnością wśród uczestników JOBICON - korzystają z nich głównie studenci, którzy szukają swojej pierwszej pracy.


Symulacje rozmów kwalifikacyjnych

Rozmowa kwalifikacyjna to bez wątpienia jeden z najbardziej stresujących etapów rekrutacji. Warto odwiedzić JOBICON również z myślą o lepszym przygotowaniu się do spotkania z rekruterem. Na Targach Pracy odbywają się specjalne symulacje rozmów kwalifikacyjnych, dzięki którym możesz sprawdzić, jak w praktyce wygląda ten etap rekrutacji. Na JOBICONIE dowiesz się, jak radzić sobie ze stresem oraz o czym należy pamiętać, aby w atrakcyjny sposób zaprezentować pracodawcy swoją kandydaturę.

 

Szukasz swojej pierwszej pracy lub rozważasz zmianę obecnego miejsca zatrudnienia?

Odwiedź targi pracy w Krakowie, poznaj pracodawców, skonsultuj CV i weź udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej!

 

Szanowni Państwo,

Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zaprasza do udziału w VI edycji bezpłatnego projektu - Career Boost prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank. 

Career Boost VI jest skierowany m.in. do osób:

 • bezrobotnych,
 • studentów wchodzących na rynek pracy,
 • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
 • zagrożonych utratą pracy,
 • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
 • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
 • uchodźców wojennych z Ukrainy posługujących się j. polskim lub j. angielskim


Career Boost VI składa się z:

- 2 x dni szkoleń online w godz. 9.00-14.00

- 1 x symulowana rozmowa kwalifikacyjna online

- 3 x spotkania indywidualne online z mentorem (m.in. pomoc w stworzeniu CV)


Szkolenia obejmą zagadnienia*:

 • Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele jak profesjonalista
 • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprzeć
 • O sekretach poszukiwania pracy,
 • O prawie pracy – co musisz wiedzieć jako pracownik,
 • Jak efektywnie pracować z domu,
 • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

* Można zapisać się na wybrane przez siebie szkolenia. Osoby biorące udział we wszystkich szkoleniach otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.


Harmonogram:

 • Szkolenia w dwóch grupach językowych:

              25-26.10.2022 - szkolenia w j. polskim

              27-28.10.2022 - szkolenia w j. angielskim

 • Symulowane rozmowy kwalifikacyjne:

             3-4.11.2022 w godz. 9.00-17.00

 • Mentoring:

             Listopad 2022 – styczeń 2023 (terminy ustalane indywidualnie)

Zapisy:

do 23 października 2022 przez stronę: https://www.stellavirium.org/career-boost-vi-2022


Więcej informacji na stronie: https://www.stellavirium.org/career-boost-vi-2022 


Udział w całości projektu jest bezpłatny. Zapraszamy!