Oferta praktyk na stanowisku:

Wolontariusz/ka podczas wydarzeń wytchnieniowych dla rodzin z Ukrainy i Polski organizowanych przez Stowarzyszenie Mudita

O NAS

Stowarzyszenie Mudita pomaga bliskim osób z niepełnosprawnościami. Chcemy otoczyć rodziny osób z niepełnosprawnościami siecią wsparcia i zadbać o ich podstawowe potrzeby: do odpoczynku, wsparcia psychologicznego, informacji - po to, żeby żyło im się łatwiej. W programie wytchnieniowym organizujemy spotkania dla rodzin osób z niepełnosprawnościami. Rodzice i inni opiekunowie/opiekunki mogą wziąć udział w warsztatach rękodzieła, obejrzeć ciekawą wystawę lub uczestniczyć w różnych zajęciach, a także poznać się i porozmawiać z innymi osobami w podobnej sytuacji. Dzieciom w tym czasie zapewniamy opiekę, organizujemy kreatywne zajęcia, zabawy lub animacje.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Twoim zadaniem będzie:

- opieka nad dziećmi i dorosłymi osobami z niepełnosprawnością podczas wydarzeń wytchnieniowych,

- udział w organizowaniu spotkań i warsztatów wytchnieniowych, kulturalnych, integracyjnych, pikników rodzinnych lub wyjść w ciekawe miejsca.

- pomoc w prowadzeniu zajęć kreatywnych, terapii zajęciowej lub animacji dla dzieci, a także warsztatów dla dorosłych.

KOGO SZUKAMY?

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

- łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty z ludźmi,

- utożsamiasz się z misją naszej organizacji,

- mile widziana znajomość tematyki niepełnosprawności.

CO OFERUJEMY?

- opiekę merytoryczną ukraińsko i polskojęzycznego koordynatora,

- zdobycie doświadczenie zawodowego,

- superwizję i możliwość rozwoju w super zespole.

- wsparcie w bieżących trudnościach i wątpliwościach

- możliwość realizacji własnych pomysłów przy organizacji wydarzeń,

- umowę wolontariacką i zaświadczenia niezbędne do realizacji praktyk lub stażu.

Prześlij zgłoszenie/CV wraz z klauzulą RODO (!) na adres:

www.stowarzyszeniemudita.pl

facebook.com/stowarzyszeniemudita

Załączniki:
Pobierz plik (1.pdf)1.pdf

Indie Games Starter zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tworzeniem gier na staż.

  • Masz pomysł na swoją wymarzoną grę?
  • Stworzyłeś na studiach świetny prototyp, który trzeba rozwinąć?
  • A może po prostu chcesz poznać ciekawych ludzi i spróbować swoich sił w gamedevie?

Jeśli tak, to wchodź na stronę naszego inkubatora: https://inkubatorigs.pl/

W odróżnieniu od tradycyjnych staży, u nas będziesz miał swobodę tworzenia tego, co naprawdę cię interesuje. Pod okiem doświadczonego mentora opracujesz demo zaprojektowanej przez siebie gry, a jeśli złapiesz dobre flow to może i wydasz je jako komercyjny produkt na Steamie!

Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na stronę Zapisy do Inkubacji i skontaktuj się z nami. Osoby, które zgłoszą się przez formularz kontaktowy, otrzymają dalsze szczegóły i daty spotkań informacyjnych.

Do zobaczenia!

FUNDACJA SUSTINAE w okresie od 16 sierpnia 2023 roku do 31 grudnia 2024 roku realizuje projekt  „Czas na staż – program aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Edycja 2_2” który jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

CELEM GŁÓWNYM PROJEKTU jest wejście beneficjentów ostatecznych tj. osób z niepełnosprawnościami na rynek pracy, a jednocześnie podniesienie wskaźnika zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w administracji publicznej.

PROJEKT OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE FORMY WSPARCIA DLA UCZESTNIKÓW:

  1. Diagnoza i opracowanie Indywidualnego Planu Działania (IPD): 6 h/os. – obligatoryjne dla wszystkich 133 os,
  2. Poradnictwo zawodowe wspierające beneficjentów projektu w zakresie: rozwoju kariery zawodowej, poruszania się po rynku pracy, profesjonalnej autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, automotywacji,
  3. Wsparcie trenera pracy/asystenta ON, dla osób wymagających tej formy wsparcia,
  4. Kursy i szkolenia zawodowe dla osób, które w IPD wspólnie z doradca zawodowym wskażą taką potrzebę,
  5. Staże w administracji i służbie publicznej dla 133 osoby,
  6. Stypendia stażowe w wysokości 2900 brutto,
  7. Zwrot kosztów dojazdu na staż w 1 m-c trwania stażu.

MIEJSCA ODBYWANIA STAŻU:

  • Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
  • Małopolski Urząd Wojewódzki
  • Ministerstwo Funduszy I Polityki Regionalnej
  • Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu
  • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

REKRUTACJA DO PROJEKTU TRWA OD 01.09.2023  DO WYCZERPANIA MIEJSC

W Projekcie uczestniczyć mogą wyłącznie osoby spełniające jednocześnie następujące kryteria kwalifikacyjne:

  1. W WIEKU AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ,
  2. POSIADAJĄCE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI LUB ORZECZENIE ROWNOWAŻNE, ważne do końca 2024 roku.
  3. POSIADAJĄCE STATUS NA RYNKU PRACY: bezrobotny, poszukujący pracy lub nieaktywny zawodowo – nie wykonujący żadnej pracy zarobkowej,
  4. GOTOWE DO REALIZACJI INDYWIDULANEGO PLANU DZIAŁANIA zmierzającego do aktywizacji zawodowej=podjęcie stażu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Projekcie zapraszamy do kontaktu:

Monika Węgrzyn

Tel.: +48 692 957 833
www.fundacjasustinae.org

W imieniu Fundacji Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium zapraszamy do VIII edycji bezpłatnego projektu - Career Boost, prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS Bank.

Career Boost VIII jest skierowany m.in. do osób:

  •  bezrobotnych,
  • studentów wchodzących na rynek pracy,
  • mających trudności z podjęciem zatrudnienia,
  • zagrożonych utratą pracy,
  • pracujących poniżej swoich kwalifikacji,
  • wracających na rynek pracy po przerwie związanej np. z chorobą lub wychowywaniem dziecka,
  • uchodźców wojennych z Ukrainy posługujących się j. polskim lub j. angielskim

Career Boost VIII składa się z:

- 2 x dni szkoleń online w godz. 9.00-14.00

- 1 x symulowana rozmowa kwalifikacyjna online (dla osób, które dostarczą swoje CV i przykładową ofertę pracy, na którą chcą aplikować)

- 3 x spotkania indywidualne online z mentorem (m.in. pomoc w stworzeniu CV)

Szkolenia obejmą zagadnienia*:

  •  Jak zidentyfikować swoje mocne strony i talenty oraz wyznaczyć sobie cele jak profesjonalista
  • Jak stworzyć CV, któremu Twój przyszły pracodawca nie będzie mógł się oprzeć
  • O sekretach poszukiwania pracy,
  • O prawie pracy – co musisz wiedzieć jako pracownik,
  • Jak efektywnie pracować z domu,
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

* Można zapisać się na wybrane przez siebie szkolenia. Osoby biorące udział we wszystkich szkoleniach otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Harmonogram:

  • Szkolenia w dwóch grupach językowych:

              16-17.10.2023r. - szkolenia w j. polskim

              18-19.10.2023r. - szkolenia w j. angielskim

  • Symulowane rozmowy kwalifikacyjne:

       26-27.10.2023r. w godz. 8.00-17.00

  • Mentoring:

       Listopad 2023r. – Styczeń 2024r. (terminy ustalane indywidualnie)

Zapisy:

Do 11 października 2023 przez stronę: Career Boost VIII (stellavirium.org)

Udział w całości projektu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej www.stellavirium.org oraz fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/StellaVirium

Kliny English Courses, prywatna szkoła językowa w Krakowie-Podgórzu z 30-letnim doświadczeniem, poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć w grupach dzieci (wiek od 7-15)
Zajęcia prowadzone są na terenie dzielnic Kliny, Ruczaj, Swoszowice i Sidzina w godzinach porannych, przedpołudniowych, popołudniowych i wieczornych.
Jesteśmy nowoczesną szkołą języków obcych, która powstała w 1992 roku mając na uwadze następujące założenia:
  • maksymalny nacisk na komunikację poprzez zindywidualizowane metody nauczania
  • bardzo małe grupy 5-6 osób,
  • techniki komunikatywne, konsultacje, zajęcia konwersacyjne oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii
  • zapewnienie najwyższej jakości nauczania dzięki zespołowi ciągle rozwijających się profesjonalnych lektorów, w tym native speakerów
  • pełną opiekę metodyczną
  • bogate zaplecze naukowe
Wymagania: znajomość języka angielskiego na poziomie C1 oraz języka polskiego na poziomie min. B1.
Mile widziane doświadczenie w pracy lektora oraz otwarta, przyjazna osobowość.

Dbamy o ścieżkę rozwoju lektorów, zapewniamy opiekę metodyczną i pracę w przyjaznym środowisku.
Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie (stawka na okres próbny 60-80 zl brutto/45 min, lub B2B stawka na okres próbny 65 zl/45 min), a w przyszłości możliwość stałej współpracy

Prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z listem motywacyjnym oraz informacją o dostępności:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Narodowe Centrum Nauki w Krakowie ogłasza konkurs na stanowiska Koordynatorów Dyscyplin Nauk Ścisłych i Technicznych (umowa na zastępstwo, umowa na etat 4 lata).

W załączeniu przekazuję treść ogłoszenia oraz przesyłam link do Biuletynu Informacji Publicznej NCN: https://www.ncn.gov.pl/bip/index.php?id=120&p=828.

Biuro Karier

Zapraszamy do korzystania z portalu Aplikuj.pl https://www.aplikuj.pl/praca/krakow, gdzie można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy dla studentów.

W załączeniu znajduje się oferta stażu w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem oraz aplikowania.

W załączeniu znajduje się oferta pracy/stażu w firmie Sopoltrad na stanowisku Junior Vendor Manager (Młodszy specjalista ds. rekrutacji). Frima istnieje na rynku od 1997 roku, specjalizuje się w tłumaczeniach na języki Europy Środkowej i Wschodniej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz aplikowania.

Firma Capgemini zaprasza na płatne praktyki. Niewątpliwą korzyścią dla uczestników będzie otrzymanie na czas praktyk umowy zlecenie i otrzymanie za nie wynagrodzenia. Cenimy sobie zaangażowanie i chęć rozwoju.
Staż/ praktyki będą na czas min. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia (czas trwania praktyk zostanie porzedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej).

Oferta jest skierowana głównie dla osób władających językami obcymi i chcących je wykorzystywać w karierze zawodowej.

Prócz tego firma oferuje:

  • Certyfikat poświadczający odbycie praktyk w Capgemini
  • Opiekę Buddiego- doświadczonej osoby z zespołu, która pomoże Ci wdrożyć się do firmy
  • Szkolenia wprowadzające do świata Capgemini
  • Platformę NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care)
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów
  • Naszą legendarną atmosferę: brak dress code’u, świetne communities!
  • Pracę w zespole specjalistów min. 30h/tyg: Finance and Accounting, HR i inne
  • Pracę w nowych i świetnie zlokalizowanych biurach w Katowicach i Krakowie

Załączam link do strony praktyk, gdzie znajduje się więcej informacji oraz jest bezpośrednia możliwość aplikowania na staż z zakresu HR lub Finansów i Księgowości.

Serdecznie zachęcamy.