Poszukujemy

S O C I A L  M E D I A  S P E C I A L I S T  z  n o r w e s k i m

Fajna praca czeka na kreatywnego człowieka!

Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko szuka osoby na stanowisko Social Media Specialist.

Sprawdź czy szukamy właśnie Ciebie!

Twoje kwalifikacje:

- znajomość norweskiego na poziomie min. B1
- lekkie pióro i posługiwanie się poprawną polszczyzną
- wyczucie estetyczne i umiejętność tworzenia atrakcyjnych grafik w Canvie
- znajomość najnowszych trendów i rozwiązań w obszarze social media
- znajomość narzędzi analitycznych monitorujących media społecznościowe
- kreatywność i samodzielność
- min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twoje zadania:

- współtworzenie i publikowanie contentu w postaci postów i relacji na kanały społecznościowe takie jak Facebook i Instagram zgodnie z harmonogramem publikacji
- utrzymywanie interakcji z fanami i obserwatorami szkoły, moderowanie komentarzy
- współtworzenie strategii marki w mediach społecznościowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub B2B na pół etatu
- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się szkole językowej
- atrakcyjne warunki finansowe.

Na zgłoszenia czekamy do 08.01.2023

Zapraszamy!