Studentko / Studencie dołącz do Enter Air

Oferujemy:
» Umowę zlecenie na okres wakacji
» Atrakcyjne wynagrodzenie
» Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją
» Podróże do najpiękniejszych destynacji wakacyjnych w Europie, Azji i Afryce.

Zakres obowiązków:
» Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom
» Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu
» Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych.

Wymagania:
» Wykształcenie średnie maturalne i rozpoczęte studia
» Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
» Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język będzie atutem)
» Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
» Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie
» Posiadanie ważnego Unijnego Certyfikatu COVID (destynacje, do których latamy wymagają ważności szczepień przeciwko Covid-19).

Ważne informacje:
» Szkolenie odbywa się podczas spotkań weekendowych:
- 31.03-02.04.2023
- 14.04-16.04.2023
- 21.04-23.04.2023
- 28.04.-08.05.2023
» Obecność na wszystkich zajęciach obowiązkowa
» Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami