Czy chciałbyś być dobrym gospodarzem, który przy okazji odwiedza najpiękniejsze miejsca świata?
Zaczynamy długo oczekiwaną rekrutację na stewardessę/stewarda w największej polskiej linii czarterowej Enter Air

Co oferujemy:
» Atrakcyjne wynagrodzenie
» Polską umowę o pracę
» Kartę Multisport i Klub Biegacza
» Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
» Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją
» Możliwość poznania najpiękniejszych kurortów w Europie, Azji i Afryce
» Brak rutyny i pracę pełną wyzwań
» Duże możliwości awansu

Zakres obowiązków:
» Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom
» Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu
» Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

Nasze wymagania:
» Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
» Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
» Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą atutem)
» Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
» Gotowość do udziału w szkoleniach w Warszawie
» Posiadanie ważnego Unijnego Certyfikatu COVID (destynacje, do których latamy wymagają ważności szczepień przeciwko COVID)

Ważne informacje:
» Pierwszy etap rekrutacji odbędzie się online, a następnie wybrane osoby będą mogły przystąpić do rekrutacji stacjonarnej w Warszawie
» W czasie rekrutacji stacjonarnej Enter Air będzie przestrzegał wszystkich powszechnych zasad sanitarnych
» Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na platformie rekrutacyjnej: https://rekrutacje.enterair.pl