Teleinvention Contact Center - marka należąca do Lockus Sp. z o.o. to firma z polskim kapitałem dostarczająca na rynku nowoczesne rozwiązania Call i Contact Center.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant telefoniczny - infolinia paczkomaty

Opis stanowiska:

  • Odbieranie połączeń;
  • Pomoc Klientom naszego Kontrahenta;
  • Doradztwo i wsparcie;
  • Budowanie relacji z Klientami;
  • Realizacja ustalonych planów jakościowych;

Czego oczekujemy:

  • empatii, orientacji na Klienta, utrzymywania z nim dobrych relacji;
  • Mile widziani studenci zaoczni oraz doświadczenie w branży Call Center
  • biegłości w obsłudze komputera oraz umiejętności korzystania z kilku programów jednocześnie;
  • otwartości, samodzielności i komunikatywności;
  • Pracy w wymiarze co najmniej 120 godzin w miesiącu, 4 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-22; soboty 8-20;

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole, w biurze przy ulicy Skarżyńskiego 14 w Czyżynach;
  • Świetną atmosferę w pracy - poznasz fantastycznych ludzi, którzy tworzą klimat naszej firmy;
  • Atrakcyjny system wynagradzania - stawka godzinowa plus prowizje;
  • System motywacyjny uzależniony od efektów pracy;
  • możliwość awansu – to może być początek Twojej kariery;

Wyślij do nas swoje CV !

Wysyłając nam swoje dokumenty aplikacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Lockus sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, a wykraczających poza zakres niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji (w tym wymagany Kodeksem pracy). W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Lockus z o.o. Twoje dane będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji, a jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę – również w celach rekrutacji przyszłych.