Organizator praktyk: Orakon W19

Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Content Creator & Social Media Specialist

Orakon W19 (https://w19.pl/) to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie artystycznego Krakowa. Wyjątkowe miejsce, które funkcjonuje jako studio tatuażu, bar i sklep. To miejsce, które zrzesza środowisko tatuatorskie i Klientów. Aktualnie marka przygotowuje się do rozbudowy działań strategicznych i marketingowych.
Ze względu na planowany rozwój miejsca szukamy 1 osoby do odbycia praktyk studenckich w zakresie 2-4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku (lub inny zakres ustalony indywidualnie).
Praca będzie odbywać się we współpracy ze specjalistą od strategii i marketingu (menedżerka lokalu).

Zakres obowiązków:
1. Przygotowanie Brandbooka marki, określenie identyfikacji wizualnej
2. Przygotowanie określonych w ramach strategii formatów postów i reels na kanały social media marki
3. Tworzenie materiałów dedykowanych dla kampanii płatnych (grafiki produktowe, reklamy wideo)
4. Tworzenie regularnych materiałów promujących miejsce na bazie przygotowanych formatów
5. Tworzenie grafik, materiałów wideo, materiałów typu Reels - prezentacja prac artystów, materiały z eventów etc.
6. Zadbanie o oprawę wizualną miejsca
7. Tworzenie dodatkowych materiałów typu ulotki, plakaty, broszury, projekty koszulek
8. Regularne publikowanie treści na kanałach Social Media: Instagram, Facebook
9. Wsparcie w analizie skuteczności prowadzonych działań

Wymagania:
• Kreatywność
• Znajomość trendów Social Media i marketingowych
• Znajomość programów do tworzenia grafik i materiałów wideo
• Sprawne posługiwanie się technologią
• Punktualność
• Dostępność w wymiarze 2-4 h dziennie (poniedziałek-piątek lub 2-3 dni w tygodniu większa ilość godzin - jesteśmy elastyczni)

Oferujemy:
• Możliwość zdobywania wiedzy pod koordynacją doświadczonego specjalisty
• Praca w młodym, kreatywnym zespole
• Możliwość monitorowania skuteczności działań na bieżąco - praktyczne doświadczenie w tworzeniu contentu, który buduje zasięg i realizuje cele strategiczne marki
• Możliwość zatrudnienia na stałe po okresie praktyk
• Zdobycie doświadczenia w branży artystycznej

Zapraszamy do kontaktu,
Orakon W19 ????